Obozy motocyklowe Włochy

Obozy motocyklowe „Motocross Wino Braap” jest organizowanym wyjazdem do Włoch.

Prowincja Pavia oddalona o ponad 1000 km od południowej granicy polski to znany region który oferuje wiele ciekawych torów motocross i enduro. Znajdujące się tam obiekty to profesjonalne ośrodki zapewniające wspaniałe warunki do trenowania.

Nasze szkolenie jest skierowane do amatorów, początkujących i zawodników profesjonalnych.

Podczas szkoleń uczestniczy są przypisani do poszczególnych grup, PRO i AMATOR, według umiejętności ocenionych przez instruktorów. Dlatego amator nie musi obawiać się zbyt wysokiego poziomu, natomiast zawodnik zaawansowany nie będzie zmuszony trenować elementów które nie sprawiają mu trudności.

Zobacz jak było podczas ubiegłorocznych edycji

MX Wino Braaap 2017

MX Wino Braaap 2018


Zobacz szczegóły aktualnego obozu motocyklowego. Tory, baza noclegowa, trenerzy.

>TUTAJ<


Jak przebiega taki camp?

Po dotarciu na miejsce i zakwaterowaniu, podczas wspólnej kolacji, omawiamy plan na kolejne dni.

Budzimy się koło 7:00 i udajemy się na poranny jogging. (nie jest obowiązkowy 🙂 )

Około 8:00 wspólne śniadanie. Pyszna kawa, wypiekane croissanty, frittata.

9:00 ruszamy na wybrany wcześniej tor.

Po drodze uzupełniamy paliwo do motocykli, robimy drobne zakupy na stacji benzynowej.

9:30 znajdujemy się na torze. Rozpoczynamy wypakowanie motocykli i przygotowanie sprzętu do treningu. W tym czasie instruktor prowadzący ustala plan przebiegu treningu, dostosowany do regulaminu obowiązującego na torze. Instruktor rozlicza się za udostępnienie toru z kierownikiem obiektu.

10:00 omawiamy podział na grupy i udajemy się na zapoznanie z torem gdzie ustalamy elementy do trenowania.

10:30 wjazd na tor bez podziału na grupy. Tak zwany Warm-up. Rozgrzewka na motocyklu trwa około 25 minut.

11:00 przerwa na podzielenie się pierwszymi wrażeniami z jazdy.

11:20 wjazd na tor z podziałem na grupy na pierwszą sesję treningową, trwającą 50 minut każda.

Takich sesji podczas jednego dnia odbywa się cztery. Po każdej stosujemy trzydzieści minut przerwy, podczas której omawiamy popełniane błędy i analizujemy czasy przejazdów.

Dzień kończymy koło godziny 16:00 i po spakowaniu sprzętu, udajemy się do bazy noclegowej. Tam jemy obiadokolację i oddajemy się pełnemu relaksowi. Chętni z grupy PRO udają się jeszcze na krótki bieg regeneracyjny.

Kolejnego dnia powtórka schematu który w miarę konieczności będzie moderowany.

Tak to się zapowiada. Mamy ogromne doświadczenie w tego typu wyjazdach, co zapewnia profesjonalizm i pełną satysfakcję uczestników. Mile widziany jest szeroki uśmiech, nienaganny żart i chęć do pokonywania własnych barier.


Ottobiano MX Center – Centrum z trzema torami do Motocross, torem Enduro, torem Supermoto.obóz


 

*W cenie obozu wliczony jest karnet „Open” na podstawie którego można korzystać ze wszystkich torów. Dodatkowa opłata 10 EUR umożliwia skorzystanie z myjki, serwisu i prysznica.


Baza noclegowa – Hotel o standardzie podstawowym. Pokoje dwuosobowe z łazienką i pojedynczymi łóżkami. Wstępna rezerwacja została potwierdzona na 5 pokoi dwuosobowych. Istnieje możliwość zmian do 20.02.2018.

Przewidujemy sprzedaż 12 miejsc. Osoby towarzyszące, opiekunowie zgłoszeni do 1.02.2018 mogą liczyć na zakwaterowanie w tym samym obiekcie. Osoby zgłoszone po tym czasie będą zmuszone rezerwować nocleg osobiście. Cena samego noclegu to 40 EUR/doba/osoba (zawiera: nocleg, śniadanie, obiadokolacja)

Obiekt dysponuje restauracją gdzie podawana jest pyszna pizza i makarony. W obrębie kilkudziesięciu metrów dostępny jest sklep spożywczy i inne knajpy.


Skontaktuj się i zapisz na szkolenie:

Zadzwoń:

505 104 591 (9:00 – 20:00)